آبی

آرام

آرام

بنفش می شود

روی پوستم

 

می ایستم

زیر قولی  که نداده ام

پا به پای این باد

پای حرفی که نزده ام

هنوز

 

مثل دیوانه ها

سر به هر دری می کوبم

باز می کنند

تو نیستی

می بندم

تکرار می کنم

به سلامتی تو

من شعر می نوشم

من مست می شوم

من مست می شوم ؟

 

سرد می شوم

در دست های این شب سنگین

با بال های  این همه سنگی

از خواب یک پری پریده ام اکنون

 

مانده ام انگار

در نت ششم

لا...لا...لا

.

.

.

این حرف ها فقط

 دارد مدام

وقوع مرگی را

به تاخیر

می اندا....

 

 

 

بهمن 85

/ 18 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خلسه سرد

... و من از این دیوارهای سنگین بی ادراکی با تو گفتم . غرق تمنای لذتی بی احساس به خیال خندیدم , و اکنون خود خدایم . روزهنگامت خوش .

کامران

منم اخر شعرت بيشتر بهم چسبيد

برنادت

نمی گويم زيبا بود که اين کلمه ی لوث شده لوثش ميکند اينهمه زيبائی را

شهروز

دوست من سلام شايد زندگي آن جشني نباشد كه آرزويش را داشته ايم اما حالا كه ناخواسته به آن دعوت شده ايم بهتر است تا مي توانيم برقصيم (چارلي چاپلين )

ولگرد

اينقدر زيبا و دلنشين مينويسی که چند بار با صدای بلند ميخوانم... قول داده ام تاخير بی وقت را به حسرت بی حوصله ببخشم؛قول داده ام که قولهايم مثل بنفش پوستم زرد نشود؛شرابی بماند و به سلامتی همه ی آرزوهای مست بميرم....

نيليا

لا لا لا...! و شايد فا می ر دو سی ...!

امير

بهار بالریز کبوتران نبود اما ما بی دلیلی که پروانه ها بدانند گرد هم آمدیم. روزها بی چرای دویدن دویدیم و شب ها بی آنکه در چشمان نقره ای ماه چشم بدوزیم، خوابیدیم. در شمارشی سنگین برفها را قطره قطره آب کردیم. شکوفه ها که ریخت و صدای گلوله که در کوهسار پیچید ما کشتن را آموخته بودیم.

بيتا

هيوای عزيزم < هيواجان< نميدانم چرا در پرشين بلاگ نه ميتوانم برا شعر هی قشنگ تو ه اينهمه دوست ميدارمان کمنت بذارم و نه هيچ پرشين بلاگی ديگر < الان هم از سیستم خودم وصل نیستم و برای همین میتونم برات بنویسم < ميل خودت را اگر مال بودی برای ارسال کن ممنون ميشم عزيزم :)

بهار

سلام دوست عزیز .. وبلاگ جالبی داری خواستی به من هم یه سری بزن و کلبه ی درویشی من رو هم نورانی کن ممنون و منتظر نظر قشنگت هستم با تبادل لینک هم موافق بودی بگو بای تا های دوباره .......... _.---.(............--._) ..(_.'.............`''-.-'`......`'. ..../................../................\_) (_|.... _,.-'""'-,-'""'-.,_.